Kongres 2013 r.

Rada Ruchów Katolickich Archidiecezji Katowickiej serdecznie zaprasza do udziału w kolejnym Kongresie Ruchów, Stowarzyszeń i Wspólnot Modlitewnych Archidiecezji Katowickiej, który odbędzie się już 5 października w Katowicach. Temat Kongresu brzmi: „WIARA W ŻYCIU PUBLICZNYM”. Kongres rozpoczniemy Mszą św. w Kościele Akademickim (krypta katedry pw. Chrystusa Króla w Katowicach) o godz. 9.00. Początek obrad o godz. 10.30 w auli Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach przy ul. Jordana 18, zakończenie o godz. 17.00.

Zobacz program Kongresu

W przerwie obrad będzie serwowany ciepły posiłek (żurek oraz bigos + pieczywo). Uczestnicy otrzymają materiały kongresowe. Prosimy, by każdy Ruch, Stowarzyszenie i Wspólnota Modlitewna, przygotowały na Kongres ciasto.

Zobacz tematy wykładów

Oficjalne wypowiedzi dla mediów o Kongresie: Antoni Winiarski, Andrzej Grabarski, Monika Owsianka, ks. Roman Chromy.

Koszt uczestnictwa w Kongresie wynosi 25 zł. Wpłatę za uczestników Kongresu każdy Ruch, Stowarzyszenie lub Wspólnota Modlitewna, w kwocie 25 zł x liczba osób, przesyła na konto Klubu Inteligencji Katolickiej w Katowicach:

Klub Inteligencji Katolickiej w Katowicach

Katowice, pl. Ks. Emila Szramka 2

PKO BP SA Oddział w Katowicach

29 1020 2313 0000 3302 0124 7709

z dopiskiem: Kongres 2013, Nazwa Ruchu, Stowarzyszenia lub Wspólnoty Modlitewnej

Zgłoszenia kongresowe na adres Moniki Owsianki (tel. 798817083), sekretarza Rady: monikaowsianka@interia.pl oraz na adres e-mailowy Klubu Inteligencji Katolickiej: kikkt@katowice.opoka.org.pl

Kontakt w sprawie prezentacji grupy na WTLUŚ, ponadto chęci sponsorowania, (identyfikatory, naczynia plastikowe, plakaty, wydawnictwo pokongresowe) – p. Andrzej Grabarski:  grabarski@op.pl

Prosimy o zastanowienie się i sugestię, w jakiej formie (list, apel, odezwa, wspólna inicjatywa, którą podejmiemy i wykonamy), zrealizujemy przesłanie końcowe Kongresu. Polecamy pamięci modlitewnej dzieło Kongresu!